ÇETİN METAL DİLME SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


MİSYONUMUZ;

Sac dilme, kesme endüstriyel sanayi yarı mamül hale getirme denilince; Türkiye’de ve Bölge’de ilk akla gelen, tercih edilen, örnek alınan, öncü ve saygın bir kurum haline gelmektir.

VİZYONUMUZ;

Ülkemiz, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız için; yetkin çalışanlarımızla, çevreye duyarlı, toplumsal kurallara saygılı, güvenilir ve şeffaf yönetim ilkelerimiz çerçevesinde üretimimiz ile sürdürülebilir değer oluşturmaktır. 

Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak benimsedik.

İLKELERİMİZ VE VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ;

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri ve diğer paydaşlarımızın memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır. Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz tamamlayıp teslim ederiz. 

Sürekli İyileştirme: Süreçlerimizi kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği performans göstergeleri ile takip eder, uygunsuzluklar daha oluşmadan sistemimizi sürekli iyileştirmeye çalışırız.

Kanunlara ve Mevzuatlara Uyum: Tüm faaliyetlerimizi T.C. yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde, yönetmelikler, düzenlemeler ve şartnamelere uygun olarak yürütürüz. 

Yüksek Nitelikli Çalışanlar: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hâkim, konusunda bilgili, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan nitelikli ve kişisel çatışmalardan arınmış, hedeflere odaklı istekli birtakım olarak çalışırız.

İnsan ve Çevre Sağlığını Korumak: İş sürecimizde insan ve çevre sağlığı ve güvenliğini olumsuz etkileyebilecek tüm riskleri azaltmayı, çalışanları ve toplumu bilinçlendirmeyi asli işimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederiz.

ÇETİN METAL DİLME SANAYİ ve TİC LTD ŞTİ